15 лютого епідеміологічні катаклізми не стали на заваді любові і бажанню допомогти, і в КПІ відбулася "Упирівка". Цього разу акція була присвячена Дню святого Валентина, і втілювалася в життя командою СвіжаКров спільно зі Студентською соціальною службою КПІ. Усі кажани стали амурами, упирі закохались, привиди дарували серця :).

Донорська акція вперше відбулася на території Арт-простору "Вежа".

Крім можливості поділитися своєю кров'ю із пацієнтами міських клінічних лікарень (читай – потенційно врятувати життя 3 людям) студенти університету "на шару" перевірили свою кров на віруси та отримали, за бажанням, вихідний в день кроводачі та протягом року після неї.

Яскрава івент-зона, найкращі короткометражки про любов, музика та чарочка «упирівки» зі смачними печеньками на закуску зробили подію приємною та швидкоплинною. Наші донори поділились цього разу 20 літрами крові.

Організаторами заходу виступили Kyiv Polytechnic Institute Sociology Department, Арт-простір «Вежа», Poparada, Dragee на Победе, Счастье HUB, волонтери, медики Київського міського центру крові.

У зв’язку зі зростанням у Києві захворюваності на грип і ГРВІ та на виконання рекомендацій МОН України щодо організації навчального процесу у цей період, в НТУУ «КПІ» видано розпорядження про внесення змін до графіку навчального процесу у другому семестрі 2015-2016 навчального року.

Документом передбачено, що початок аудиторних занять в університеті переноситься з понеділка 08.02.2016 р. на понеділок 15.02.2016 р.

Дата події