НТУУ «КПІ» та ГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» уклали Меморандум про співробітництво та організацію взаємовідносин

НТУУ «КПІ» та ГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» 21 грудня уклали Меморандум про співробітництво та організацію взаємовідносин.

Меморандум визначає відносини та напрями співпраці між університетом та ГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея». Від імені університету своїм підписом його скріпив ректор Михайло Згуровський. Від імені «Міжнародної Антикорупційної Асамблеї» – голова цієї організації В’ячеслав Саєнко.

Це підписання стало останнім пунктом порядку денного сьогоднішнього засідання ректорату, тож з боку університету учасниками церемонії стали проректори, керівники служб, очільники студентських організацій, а також голова університетської Комісії з боротьби з корупцією професор Валерій Жуйков і Уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції в НТУУ «КПІ» професор Олексій Кравчук. З боку «Міжнародної Антикорупційної Асамблеї» участь у ній взяли керівник департаменту цієї організації в Київській області Сергій Пущков та начальник її міжнародно-координаційного відділу Ксенія Монашова.

Михайло Згуровський нагадав, що системна робота в напрямі боротьби з корупційними явищами розпочалася в університеті ще десять років тому. Саме тоді в КПІ було проведено велике соціологічне дослідження з цієї тематики. Його результати були обговорені на засідання Вченої ради і оприлюднені на шпальтах газети «Київський політехнік» у матеріалі під заголовком «Час вимити руки!». А головне, з нього було зроблено відповідні висновки. Ця робота і нині проводиться постійно. Тож це підписання, за словами ректора, є для університету важливою подією, яка надає змогу поєднати зусилля університету в подоланні і запобіганні корупції з досвідом і можливостями поважної міжнародної організації.