З 30 листопада по 4 грудня у КПІ відбувся локальний етап міжнародних змагань для студентів EBEC'16. На сьогоднішній день Європейські інженерні змагання – EBEC – це один з найцікавіших та популярних заходів для молодих інженерів. Мова йде про унікальну можливість позмагатись з іншими талановитими студентами, реалізувати свої неординарні ідеї, зустрітись з представниками компаній та знайти неочікувані рішення поставлених завдань.

Переможцями стали:

----Case Study----

  1. [ "Шукаємо роботу" ] Повар Яна, Савчук Микита, Хойдра Крістіанна, Гришко Олексій,
  2. [ "(XX)^4" ] Культюгіна Катерина, Захарова Марія, Чикирісова Катерина, Камкова Юлія
  3. [ "BrainZZ" ] Маркевич Ігор, Головко Андрій, Цуркан Вячеслав, Тарнавський Максим

----Team Design----

  1. [ "Munna musicpac" ] Котельнікова Олександра, Дацюк Денис, Щелконогов Олексій, Літош Антон
  2. [ "Кусачки" ] Мазур Костянтин, Нікітюк Наталія, Волков Денис, Пастухов Сергій
  3. [ "Z-One" ] Швець Юрій, Нестеренко Марія, Коротенко Юхим, Костюченко Катерина

EBEC – це проект міжнародної студентської організації BEST, яка діє у 33 країнах Європи. Мета організаторів – створення сприятливих умов для розвитку інженерної думки. Змагання відбуваються у декілька етапів. Беручи участь у локальному етапі EBEC Kyiv, студенти отримують можливість потрапити на Всеукраїнський етап . Переможці другого етапу представлять Україну на Європейському етапі, який цього року відбудеться у Белграді.

Кожен учасник мав змогу проявити свої сильні сторони, оскільки змагання відбуваються у двох категоріях: Case Study та Team Design. Case Study – для тих, хто полюбляє вирішувати нагальні проблеми шляхом обговорення та аналізу. Команди повинні будуть представити стратегію вирішення конкретного завдання. Team Design – зацікавить більше тих, хто прагне застосувати свої знання та навички на практиці. Перед командами стояло технічне завдання, вирішити яке довелось за допомогою даного набору матеріалів та інструментів.

Завдання, розроблені організаторами та компаніями-партнерами, залишалися у секреті до початку заходу.
У рамках Інженерних змагань організатори надають можливість студентам КПІ розвинути свої вміння та реалізувати ідеї завдяки співпраці з впливовими українськими та міжнародними компаніями-партнерами, такими як Melexis British American Tobacco, AB InBev , CPI-Kiev (надає інженерні послуги з обробки і виробленню кюпюроприймачів, монетоприймачів, а також торгового обладнання у сфері автоматизованої торгівлі )та інші.

Дата події