Візит делегації DAAD

3 вересня відбулася зустріч делегації Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Федеративної Республіки Німеччина з представниками НТУУ "КПІ". DAAD представляли директор Німецької служби академічних обмінів Гізела Циммерманн та її помічник Оксана Швайка. Зі сторони нашого університету – перший проректор НТУУ "КПІ" академік НАН України Юрій Якименко і проректор університету з міжнародних зв'язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко. Гості ознайомилися з університетським кампусом, відбулося обговорення питань академічної та наукової співпраці.

[28.09.2015 | 14:15] Презентація міжнародних можливостей від DAAD


28 вересня (понеділок) у 14.15 в НТУУ «КПІ» в Залі Адміністративної Ради відбудеться презентація програм навчання та проведення дослідження у Німеччині (англійською та німецькою мовами) за рахунок стипендій DAAD (German Academic Exchange Service).

Презентація буде проводитися українською мовою керівником Інформаційного центру DAAD у Києві пані д-р Гізела Ціммерманн. Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та молодих вчених на даний захід.

Інформація про захід та попередня реєстрація представлена на сайті Відділу Академічної Мобільності НТУУ "КПІ" - http://mobilnist.kpi.ua/news/232-opportunities-daad-2015