Збільшено арт-простір "Вежа КПІ"

23 квітня  відбулося відкриття другої черги арт-простору "Вежа КПІ": до горішніх приміщень додалися підвальні. У вітальному слові ректор НТУУ "КПІ" Михайло Згуровський відзначив, що у цьому куточку і надалі розквітатиме студентська творчість. 

Проектом перетворення занедбаної вежі на арт-простір з 2013 р. займається ініціативна група. Її нинішній очільник – аспірант кафедри філософії Дмитро Столяренко розповідає: "При створенні арт-простору ми виходимо з концепції всебічного розвитку студентів. Серед університетської молоді є чимало творчих особистостей, які матимуть можливість виставляти тут свої твори (фотографії, живопис). А молоді дослідники можуть знайти тут місце для реалізації своїх стартапів (наприклад, програмісти). Також у приміщеннях арт-простору можна проводити майстер-класи, лекції, зустрічі із відомими людьми тощо".

Минулого року у "Вежі КПІ" регулярно відбувалися виставки фотографії, живопису та ін. Адміністрація університету допомагає ентузіастам організаційно і матеріально – ремонт приміщень, меблі, світло, звук  та ін. Попереду – ремонтні роботи у внутрішньому дворику, де була автостоянка, а тепер обладнають місце для відпочинку студентів.

Інф. "КП"