16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Для викладачів, співробітників і студентів Інституту телекомунікаційних систем НТУУ "КПІ" це свято є важливим, тому відзначають його завжди по-особливому.

Цього року з нагоди свята на базі інституту було проведено семінар компанії "Alcatel-Lucent" на тему "Зв'язок нового покоління 5G". Працівники компанії поділилися своїми прогнозами щодо розвитку технологій у галузі телекомунікацій. Зокрема, розглядалися питання необхідності нового стандарту зв'язку, можливостей мобільних мереж 5-го покоління, термінів реалізації 5G тощо.

У процесі обговорення ще чіткіше викристалізувалася думка, що Україна в своєму технологічному розвитку відкинута на багато років назад. На сьогоднішній день у всьому світі активно впроваджується зв'язок 4G. В Японії вже ведуться розробки зі створення мереж 5G, а в Україні, через відсутність альтернативи, повсюди використовуються технології зв'язку другого покоління.

 Та це не заважає ІТС, який має потужну науково-технічну базу та провадить міжнародну діяльність за багатьма науковими й освітніми напрямами, навчати професіоналів майбутнього, які будуть затребувані як у нашій країні, так і за кордоном. Як доказ, наприкінці заходу відбулося вручення сертифікатів про присудження іменних премій компанії "Alcatel-Lucent" найталановитішим студентам (на фото).

Анна Чижевська, студентка ІТС

Дата події