Політехніки – українським військовим

11 вересня 2014 року в залі засідань Вченої ради відбулося перше в цьому навчальному році засідання профспілкового комітету співробітників НТУУ "КПІ".

До порядку денного були включені такі питання:

  1. Про благодійні заходи профспілкового комітету у зв'язку з подіями на сході України (доповідач О.І.Шейко).
  2. Про звільнення (доповідач В.О. Корсаков).
  3. Про діяльність університету в умовах введення в дію нової редакції Закону України "Про вищу освіту" (доповідач В.І. Молчанов).
  4. Про особливості організації навчального процесу в 2014/2015 навчальному році (доповідач М.О.Безуглий).
  5. Про продовження профспілкової звітно-виборчої кампанії в підрозділах НТУУ "КПІ" (доповідач В.О.Корсаков).

З першого питання порядку денного заступник голови профкому О.І.Шейко поінформував присутніх про ініціативу багатьох працівників НТУУ "КПІ" – членів профспілки – щодо надання допомоги особам та добровільним формуванням, які задіяні у подіях на сході України, зокрема працівникам КПІ, призваним до лав Збройних сил України. Також було доведено про створення в університеті "Волонтерського батальйону НТУУ "КПІ", керівництво яким рішенням присутніх на сесії професорсько-викладацького складу було доручено завідувачу кафедри відновлюваних джерел енергії професору Степану Олександровичу Кудрі.

С.О.Кудря виступив перед присутніми і повідомив про план заходів батальйону щодо збору коштів та надання необхідної допомоги. В обговоренні цього питання взяли також участь С.І.Єніна, О.В.Даниленко та інші.

За результатами розгляду була прийнята постанова профкому:

  1. Підтримати ініціативу членів профспілки – співробітників КПІ щодо надання матеріальної допомоги працівникам університету (сім'ям працівників університету), яких призвали до лав Збройних сил України, шляхом залучення коштів членів профспілки.
  2. Сприяти роботі "Волонтерського батальйону НТУУ "КПІ" шляхом участі голів профспілкових бюро підрозділів та профспілкових активістів у зборі коштів для підтримки територіальних добровільних формувань, що задіяні в АТО на сході України.
  3. Ініціювати перед організаційними ланками профспілки працівників освіти і науки України заходи, спрямовані на матеріальну допомогу особам та формуванням, що захищають територіальну цілісність України.

З другого питання порядку денного присутні підтримали пропозицію комісії профкому з соціального захисту, озвучену заступником голови В.О. Корсаковим.

Введення з 6 вересня 2014 року в дію нової редакції Закону України "Про вищу освіту" поставило перед колективами ВНЗ багато питань щодо імплементації положень закону. З огляду на це В.І. Молчанов поінформував про створення в університеті відповідної комісії, яка розробляє план заходів, що будуть проведені в НТУУ "КПІ" для найшвидшої адаптації діяльності університету до нових вимог.

Про особливості організації навчального процесу в 2014/2015 навчальному році повідомив заступник голови М.О. Безуглий. У зв'язку з напруженою ситуацією, що склалася зокрема в енергетичній галузі, НТУУ "КПІ" за пропозицією Міністерства освіти і науки скорегувало графік навчального процесу, збільшивши тривалість зимових канікул, ущільнивши розклад аудиторних занять та ввівши додаткові заняття. Змінений графік на осінній семестр можна переглянути за посиланням.

З останнього питання порядку денного заступник голови профкому В.О. Корсаков повідомив про строки проведення звітно-виборних кампаній у профспілкових бюро підрозділів НТУУ "КПІ", нагадавши, що їх останній термін спливає 1 грудня 2014 року.

Інф. профкому співробітників НТУУ "КПІ"