На засіданні Вченої ради: 14.10.2013

14 жовтня 2013 р. відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Розпочалося воно поздоровленням ювілярів: завідувача  кафедри  приладів  і  систем орієнтації та навігації д.т.н., професора Н.І. Бурау, завідувача  кафедри  історії д. істор.н., професора С.О. Костилєвої та завідувача  кафедри  технології електрохімічних виробництв д.т.н., професора О.В. Лінючевої. 

Після цього Михайло Захарович вручив почесну грамоту Державного комітету телебачення і радіомовлення України доценту кафедри графіки НТУУ "КПІ" В.М. Іванову-Ахметову.

Головним питанням порядку денного були підсумки проведення оздоровчого сезону 2013 року. Доповідав голова профкому співробітників В.І. Молчанов. Він поінформував, що масовий відпочинок студентів, співробітників і членів їх сімей було організовано на університетських базах відпочинку "Маяк", "Сосновий", "Політехнік" та "Глобус". Оздоровлення тривало упродовж двох місяців – липня та серпня. Всього було оздоровлено 3036 осіб, з них 2039 студентів і 997 співробітників та членів їх сімей. Також Віталій Іванович зазначив, що найбільшою популярністю користувалася база відпочинку "Маяк". Профком і оздоровча комісія університету підвели підсумки роботи баз відпочинку за цей рік і запропонували визнати роботу по оздоровленню у 2013 р. задовільною. Оздоровчій комісії НТУУ "КПІ" до 1 березня 2014 р. доручено розробити концепцію розвитку та експлуатації баз відпочинку на майбутнє.

Наприкінці були розглянуті конкурсні питання і поточні справи. Зокрема, проректор з наукової роботи доповів про результати атестації докторантів, зазначивши, що сьогодні значно підвищуються вимоги до докторантів. Крім того, були рекомендовані до друку монографії співробітників університету та надана рекомендація щодо присвоєння грифу Міністерства освіти і науки навчальним посібникам та підручникам.

А.А. Мельниченко, вчений секретар НТУУ "КПІ"