Терентьєв Олег Маркович. Учений, викладач, наставник

Понад 40 років життя віддав Київській політехніці д.т.н, професор кафедри електромеханічного обладнання енергоємних виробництв ІЕЕ Олег Маркович Терентьєв. Торік він став переможцем університетського конкурсу "Викладач-дослідник – 2012".

Проект Ewent: перші враження учасників

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» бере участь у проекті EWENT програми Європейського Союзу ERASMUS MUNDUS, який триватиме до 2015 року (дивись сайт проекту ewent.kpi.ua, ewent.meil.pw.edsu.pl).

Подарунок після сесії (база відпочинку “Горянин”)

Який подарунок зробити собі з нагоди успішно складеної сесії? Де круто відпочити сніжною зимою? Подруга порадила скористатися пропозиціями сайту Первинної профспілкової організації студентів НТУУ “КПІ”.

Делегація держави Ізраїль в НТУУ "КПІ"

13 лютого НТУУ "КПІ" відвідала делегація країни Ізраїль на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Реувеном Дин Елем. До складу делегації входили також його заступник Іцхак Кармель Каган і Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Влад Лернер.

Візит представників універcитетів Канади

12 лютого НТУУ «КПІ» відвідала делегація університетів Канади. Її члени представляли 7 вишів цієї найбільшої на американському континенті держави: Університет МакМастера, Університет Маунт Еллісона, Університет Сан Марі, Університет Калґарі, Університет Нью Брансвіка, Університет Саскачевану, Університет Вінніпега.