25 березня 2017 року доценту спеціальної кафедри № 4 Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", кандидату військових наук доценту Анатолію Івановичу Желнову виповнюється 70 років.

Після закінчення Київського вищого військового інженерного двічі Червонопрапорного училища зв'язку в 1971 році проходив службу від лейтенанта до полковника на безмежних теренах колишнього СРСР. У 1979 році Анатолій Іванович закінчив Ленінградську військову академію зв'язку, а в 1990 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата військових наук.

Навчанню та підготовці висококваліфікованих інженерів-зв'язківців для потреб Міністерства оборони, Служби безпеки і Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України А.І.Желнов присвятив своє життя з 1981 року, і сьогодні продовжує передавати свій життєвий досвід та знання майбутнім фахівцям Держспецзв'язку.

Анатолій Іванович брав активну участь у створенні та становленні ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Він докладає багато зусиль до процесу розвитку та функціонування в системі Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України напряму підготовки фахівців за профілем спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем та захисту інформації. А.І.Желнов за тривалий час роботи в Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" зарекомендував себе висококваліфікованим та досвідченим фахівцем. На високому професійному та організаційному рівні він забезпечує виконання службових завдань та постійно працює над підвищенням свого професійного і науково-технічного рівня.

Під особистим керівництвом Анатолія Івановича підготовлено та успішно захищено більш ніж 50 дипломних робіт та проектів. Він є автором (співавтором) понад 40 наукових та навчально-методичних праць. За період науково-педагогічної діяльності А.І.Желнов брав участь у виконанні більш ніж 20 науково-дослідних робіт.

Колектив Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" щиро вітає Анатолія Івановича з його ювілейним днем народження та бажає міцного здоров'я, довголіття й великого людського щастя!