Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови (КТППНМ), ФЛ

Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови (КТППНМ), Факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 7, пр-т. Перемоги 37к, к.705, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 83 11,
Електронна пошта: tppnm.info(at)gmail.com
Сайт:

Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови (ТППНМ), ФЛ КПІ ім. Ігоря Сікорського готує перекладачів з двох іноземних мов (перша з них німецька, друга - англійська). Одночасно студенти кафедри мають змогу отримати другу спеціальність - викладача іноземних мов середніх та вищих навчальних закладів.

Завдяки належному рівню підготовки на кафедрі теорії, практики та перекладу німецької мови випускники мають змогу працювати референтами-перекладачами, секретарями-перекладачами в управлінських організаціях, державних установах, виробничих, комерційних підприємствах та фірмах, центрах міжнародних контактів, інформаційних та рекламних агентствах, а також редакторами перекладу суспільно-політичної, науково-технічної та художньої літератури, вчителями іноземних мов середніх шкіл та викладачами ВУЗів.

Як приклад працевлаштування наших випускників можна навести такі фірми, як "Volkswagen", «Інновейтів Маркетинг Україна», «Імідж Принт», «Євростандарт», «Українська консалтингова та медіа група», «Інтеркар Україна Лтд», Торговий відділ Посольства Австрії, ТОВ»Клаус Лоренц», ТОВ»Корал Трейд М», ТОВ Сі Ем ЕС «Райх-Рорвіг Хайнц» і т.д., а також Міністерство Закордонних Справ України, численні, міжнародні молодіжні організації, банківські установи, бюро перекладів, німецько-українські будівельні фірми, поліграфічні фірми, рекламні агентства, спільне німецько-українське підприємство, що займається постачанням газорегулюючої техніки, тренінг-центри, Гете-інститут, німецько-український центр соціального захисту та інші державні та приватні підприємства, фірми, концерни, що мають міжнародні зв'язки. Частина випускників кафедри ТППНМ працює в Німеччині, Швейцарії, Австрії та інших країнах світу.

Спеціальності, за якими кафедра ТППНМ здійснює підготовку: Бакалаврат - філологія. Спеціаліст - переклад. Магістр - переклад.

Основними напрямки наукової діяльності науково-педагогічного персоналу кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови є:

  • Дослідження теоретичних концепцій перекладознавства.
  • Дослідження та апробація нових методик викладання іноземних мов.
  • Виступи на наукових конференціях.
  • Публікація наукових статей у фахових виданнях.
  • Надання науково-консультативної допомоги студентам I-VІ курсів при написанні наукових робіт для участі у англомовних наукових студентських конференціях і олімпіадах з фахових дисциплін.
  • Вступ до аспірантури та захист дисертаційних робіт.
  • Здійснення дисертаційних наукових досліджень.