Ви є тут

КПІ – кращий!


КПІ – кращий!

Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» вкотре визнано найкращим серед технічних ВНЗ України. Цього разу – за версією журналу «Деньги» від 8 березня 2012 р. Його експерти склали рейтинг українських вищих навчальних закладів на основі опитування роботодавців, у яких працюють спеціалісти з того чи іншого вищого технічного закладу.

Лідерами у рейтингу визнано Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ), Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка (Київ) та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (Харків), які зайняли перше, друге та третє місце відповідно.

Серед «технарів» найбільш затребувані спеціалісти у сфері ІТ-технологій та представники технічних спеціальностей. Ціняться й спеціалісти в області електротехніки, електрики і автоматики, де, на думку роботодавців, немає рівних випускникам НТУУ «КПІ».

Безумовними лідерами для компаній, які залучають ІТ-спеціалістів та інженерів, є Київська політехніка, Харківський національний університет радіоелектроніки і КНУ ім. Шевченка. Інженерів і технологів воліють наймати з дипломом НТУ «ХПУ», Донецького національного технічного університету Одеської національної академії харчових технологій.

«Технарі» затребувані на ринку праці. Особливо «технарі», які отримали фахові знання у КПІ. Усе частіше спеціалісти стають дефіцитними, а роботодавці готові приймати студентів і випускників навіть без досвіду роботи...

За інформацією журналу «Деньги»

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій