5 жовтня в НТУУ «КПІ» відбулася  перша «Сушка». Це – унікальна міжуніверситетська фотовиставка, а названо її так тому, що учасники розвішали свої роботи за допомогою звичайних прищіпок для білизни на мотузки вздовж центральної алеї садиби КПІ. Участь у «Сушці» взяли студенти Київської політехніки, КНУ ім. Т. Шевченка та ін. Головним організатором виставки виступив керівник інформаційного відділу Студентської ради КПІ Дмитро Афанасьєв.

Своїми роботами на різноманітну тематику та барвами цей захід можна напевно назвати найяскравішою художньою подією осені. Усі фотографи – від аматорів і новачків до досвідчених профі – мали змогу представити свої роботи відвідувачам та знайти нових знайомих. Креативу авторів не було меж. Тож фотографії байдужими не залишали нікого. До того ж, фотохудожники записували на звороті координати для зв'язку або й незвичайне послання їх майбутньому власнику, адже відвідувачі могли забрати будь-яку роботу, яка найбільше сподобалася, або забронювати її тощо.

На алеї було розміщено близько 2000 фотографій від більш як 100 фотографів! Роботи молодих митців привернули увагу чималої кількості поціновувачів. Вразила не лише кількість робіт, а й творчий оригінальний підхід фотографів до улюбленої справи.

Подейкують, що така «Сушка» стане щосезонною. Тому готуймо шедеври, запасаймося прищіпками та нумо сушити фотографії!

Лілія Скиба. Фото автора

перша «Сушка»перша «Сушка»перша «Сушка»
Дата події