Київська політехніка та Європейська асоціація програмної інженерії (EASE) створюватимуть спільні освітні проєкти для політехніків. Меморандум про співпрацю вже підписано.

Найближчий спільний захід – хакатон «Битва титанів» – розпочнеться вже 27 листопада. Його головна мета – винайти максимально зручне IT-рішення для освіти, враховуючи навички та спеціалізацію факультету, на якому вчаться студенти.

Окрім хакатонів, КПІ та EASE проводитимуть майстер-класи, лекції, воркшопи й бізнес-інкубатори. Також у планах – розроблення сертифікованих освітніх програм.

EASE – це асоціація представників IT-сфери в Європі, що вбачає свою головну мету в налагодженні діалогу між владою та профільними компаніями в питаннях оподаткування, а також у сприянні ефективному навчанню IT, підвищенні привабливості українського IT для закордонних інвесторів. Організація активно допомагає розвиватися як окремим стартаперам, так і бізнесам.