[14-15.11.2019] VІ Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

14–15 листопада 2019 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбудеться VІ Міжнародна науково-практична конференція «ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ».

Тематика конференції:

Секція 1. Технології очищення природних вод. Технічні аспекти водопостачання.
Секція 2. Вплив стічних вод на навколишнє середовище. Моніторинг та прогнозування стану природних водойм в умовах інтенсивного водоспоживання.
Секція 3. Технології очищення стічних вод, знешкодження осадів, отримання з відходів енергії та енергоносіїв. Біологічні та біохімічні аспекти.

Організаторами конференції виступають: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Державний університет «Люблінська політехніка, м. Люблін (Республіка Польща); Представництво Польської академії наук в м. Києві; Національна академія наук України; кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ імені Ігоря Сікорського та ННК «Інститут прикладного системного аналізу»; Науковий парк «Київська політехніка»; Українсько-Польський центр при КПІ ім. Ігоря Сікорського; Товариство екологічної хімії та інженерії, м. Люблін (Республіка Польща); ТОВ «Технології природи».

Реєстрація на сайті конференції до 14 жовтня 2019 року.

Термін подання тез доповідей до 28 жовтня 2019 року.

З більш детальною інформацією щодо конференції можна ознайомитися на сайті: www.wtwst.org.ua.

Інформація про конференцію українською мовою
Conference information in English