ФБТ

e-mail: biotech[at]ntu-kpi.kiev.ua

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на турнірі в Білорусі

2017.04.11 Студентський турнір з природничих наук

Студентський турнір з природничих наук пройшов з 3 по 7 квітня 2017 р. у Мінську (Білорусь). Його назвали СТЕНД (Студенческий турнир естественно-научных дисциплин). КПІ ім.

Студентка ФБТ – стипендіатка Президента

Марина Молочко

Шестикурсниця кафедри промислової біотехнології факультету біотехнології і біотехніки Марина Молочко цього семестру стала стипендіаткою Президента України за сумлінність у навчанні та активну наукову і громадську діяльність.

2017.03.14 КПІ ім. Ігоря Сікорського та Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця створюють Міжуніверситетський навчально-науковий центр

14 березня КПІ ім. І. Сікорського та НМУ ім. О.О.Богомольця уклали угоду про створення Міжуніверситетського навчально-наукового центру.

Мельник Вікторія Миколаївна - володарка гранту Президента України

Мельник Вікторія Миколаївна

Жінки – працьовиті, цілеспрямовані, гарні та привітні – завжди були окрасою КПІ. Старше покоління пам'ятає недавнє минуле, коли на весь інститут було лише кілька жінок – завідувачів кафедр. За останні роки багато змінилося.

IV Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти» (додано відео)

2016.10.26 IV Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

26 жовтня в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти».

Студентка КПІ перемогла в конкурсі інноваційних проектів

Марина Коршевнюк

29 вересня в Києві відбувся регіональний етап міжнародного конкурсу інноваційних проектів Falling Walls Kyiv 2016. Проект був заснований на честь 20-річчя падіння Бер­лінської стіни і підтримується німецьким урядом. З 2015 р. право представляти Україну на конкурсі має Фонд Кличко.

Костик Сергій Ігорович вдосконалює обладнання фармацевтичної та харчової промисловості

Костик Сергій Ігорович

Серед молодих учених, удостоєних грамоти Президії НАН України за досягнення в розробці важливих наукових проблем за 2015 рік, названо й ім'я Сергія Ігоровича Костика – к.т.н., асистента кафедри біотехніки та інженерії ФБТ.

Премія Верховної Ради України молодим ученим з ФБТ

2016.02.10 Нагороду отримує Катерина Щурська

Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок заснована у 2008 році.

Сторінки