За буденними клопотами інколи не встигаємо гідно оцінити тих, хто трудиться поруч. Є люди, які не вражають з першого погляду, але спілкування з ними западає в душу теплими спогадами й глибокою вдячністю за науку. Колектив редакції журналу "Наукові вісті НТУУ "КПІ" щасливий мати у своєму складі Ольгу Михайлівну Нестеренко – професіонала високого ґатунку, справжнього фахівця нелегкої, але дуже потрібної людям справи. Не буде перебільшенням сказати, що в загальнодержавному визнанні нашого журналу та  зростанні його популярності серед науковців є й її вагомий внесок.

Трудовий шлях О.М.Нестеренко – провідного інженера департаменту науки й інноватики, розпочався в 1968-му на Київському заводі автоматики ім. Г.І.Петровського, де протягом 3-х років вона працювала кресляркою в конструкторському відділі. У 1971–1977 рр. Ольга Михайлівна – студентка електроакустичного факультету Київської політехніки. Тут вона отримала ґрунтовні знання і можливості для творчого зростання. Після закінчення КПІ працювала інженером у НДІ електромеханічних приладів, а з 1980 по 1999 рік – інженером і, згодом, провідним інженером НДІ "Сільенергопроект".

І ось уже майже 15 років як Ольга Михайлівна повернулася в рідний університет. Тож тепер ми маємо щастя працювати поруч з прекрасною, доброзичливою людиною з чуйним серцем і відкритою, щедрою душею. Своєю сумлінною працею, творчим, небайдужим підходом до роботи і людяністю Ольга Михайлівна по праву здобула повагу й визнання всіх, кому пощастило спілкуватися з нею. Керівництво департаменту завжди впевнене у вчасному і якісному виконанні  кожного доручення. Жодному з тих, хто звертався по допомогу, фахівець не відмовила у дружній підтримці, мудрій пораді, професійній консультації.

Колеги щиро радіють з того, що в Ольги Михайлівни чудова родина, де панує любов і взаємоповага. Виросли чудові діти, у виховання яких було вкладено багато сил і материнської турботи. Діти здобули вищу освіту (син закінчив Інститут телекомунікаційних систем НТУУ "КПІ", дочка – Київський національний університет ім. Т.Шевченка), працюють за фахом. Кілька років тому родина поповнилася чарівною онукою, яка додала щастя, радості і нових яскравих барв у життя.

З нагоди свята друзі і колеги зичать О.М.Нестеренко залишатися такою ж прекрасною людиною і, водночас, чарівною жінкою, яку ми знаємо, любимо і поважаємо.

Колектив департаменту науки й інноватики

* * *

Чтоб рассказать о Нестеренко Оле,
из словаря придётся поневоле
Такие тёплые слова извлечь,
Чтоб на века смогли они сберечь

Похожий на берёзку образ милый,
Наполненный при этом скрытой силой…
Тогда узнают все, каких она
достоинств человеческих полна.
Попросит кто – дела свои отложит
и непременно каждому поможет.
Приветлива, тактична, терпелива,
скромна, мила, умна и не строптива,
хотя по-настоящему горда
и держится с достоинством всегда.
Пусть опоздала Ольга стать княгиней,
Зато в компьютерной среде – богиня!

Людмила Калько