Ви є тут

Департамент перспективного роз­витку


Фото. Новіков Олексій Миколайович

Проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток): доктор, професор Новіков Олексій Миколайович
Приймальна: 03056, м. Київ – 56, просп. Перемоги, 37, корпус 1, кімн. 142
Прийомні години: щоп'ятниці, 1500-1700
тел.: 204-96-80, 236-49-44
e-mail: o.novikov[at]kpi.ua

Департамент перспективного розвитку було створено наказом ректора університету від 21 лютого 2013 р. №1-47. Департамент перспективного розвитку є структурним підрозділом університету, який організує роботи, спрямовані на практичну реалізацію «Стратегії розвитку НТУУ "КПІ" на період 2012-2020 роки», вирішує комплекс завдань розвитку та управління майновим комплексом, розвитку інформатизації управлінської діяльності, співпраці з громадськими студентськими організаціями.

На поточний час основними напрямками роботи Департаменту перспективного розвитку є Основні напрями роботи «Стратегії розвитку НТУУ "КПІ" на період 2012-2020 роки», а також вирішує завдання з розвитку та управління у напрямках:

  • інформатизації управлінської діяльності університету, забезпечення захисту інформації та персональних даних;
  • розвитку майнового комплексу, оптимізації використання площ університету та надання їх в оренду, організація виконання інвестиційних проектів розвитку;
  • організація виконання програми «Майбутнє України» у співпраці з Малою академією наук, ліцеями та школами, організація творчих конкурсів для молоді та профорієнтаційної роботи;
  • організація співпраці та координація робіт громадських студентських організацій;
  • організація взаємодії та інтеграції діяльності ІСЗЗІ з університетом.

Цього року, відбулись часткові зміни в напрямках роботи департаменту:

  • розпорядженням ректора від 26.11.2014 року №4-591 “Про зміну структури університету” на департамент покладено завдання та відповідальність за розвиток соціальної сфери в університеті.
  • напрями з забезпечення безпеки та правопорядку в університеті та соціального та стипендіального забезпечення студентів повернулися до департаменту навчально-виховної роботи.

Підрозділи ДПР:

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій