Сесія науково-педагогічних працівників: 28.08.2014

28 серпня 2014 р. в Центрі культури та мистецтв пройшла чергова щорічна сесія науково-педагогічних працівників НТУУ "КПІ".

На початку засідання перший проректор НТУУ "КПІ" академік НАН України Юрій Якименко тепло привітав присутніх з 23-ю річницею незалежності України та новим 2013/14 навчальним роком. Хвилиною мовчання учасники засідання вшанували пам'ять викладачів та співробітників університету, які пішли із життя протягом минулого навчального року.

З доповіддю про підсумки роботи колективу університету у 2013/14 н.р. виступив ректор НТУУ "КПІ" академік НАН України Михайло Згуровський. Він поінформував про основні здобутки колективу за рік в усіх напрямах діяльності університету – навчально-виховній, науковій, міжнародній, господарській. Наприкінці доповіді ректор сформулював основні завдання колективу університету в контексті впровадження у життя норм нового Закону "Про вищу освіту", який вступає в дію з 6 вересня 2014 року.

Далі ректор привітав переможців щорічного конкурсу НТУУ "КПІ" на кращий підручник, навчальний посібник та монографію і вручив їм дипломи лауреатів.

На завершення засідання відбулося вручення нашому університету Сертифікату Національного реєстру рекордів України. НТУУ "КПІ" внесено до Національного реєстру рекордів України за розробку і запуск першого вітчизняного університетського наносупутника "PolyITAN-1". Почесний документ Михайлу Згуровському вручив головний експерт Національного реєстру Віталій Зорін.

Інф. "КП"