Політехніки вшанували пам’ять своїх товаришів, які загинули на Майдані та на Сході України

У переддень Дня захисника України студенти і викладачі НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» вшанували пам’ять загиблих на Майдані та в боях на Сході України.

Після закінчення третьої пари політехніки зібралися на музейній площі біля пам’ятника Ігорю Сікорському, щоби разом відзначити День Захисника Вітчизни і вшанувати пам’ять студентів і співробітників університету, які віддали свої життя за свободу і незалежність України. Учасники церемонії пройшли ходою до Храму Святителя Миколи Чудотворця – небесного покровителя КПІ. Там, після імпровізованого мітингу, вони поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні.

У церемонії покладання квітів взяли участь ректор, академік НАН України Михайло Згуровський, колишній Міністр молоді і спорту України, ветеран АТО, випускник КПІ Дмитро Булатов, студент другого курсу факультету електроніки, ветеран АТО Кирило Бунтов, студенти, викладачі та співробітники університету.

«Колись існував стереотип, що, мовляв, українці живуть за принципом «моя хата з краю». Але після подій на Майдані й початку війни я побачив, що це не так. Це, дійсно, не так. І хлопці, які загинули, довели це своїм життям. Це накладає на всіх нас додаткову відповідальність. Ми мусимо поводити себе так, щоб родини цих хлопців знали, що вони загинули недаремно», – сказав, виступаючи перед тими, хто прийшов вшанувати пам’ять героїв Майдану та АТО, Дмитро Булатов.

Учасники церемонії також поклали квіти до меморіальних дошок студентам і співробітникам КПІ, які загинули на Сході України, та героям Майдану – випускнику факультету інформатики та обчислювальної техніки Герою України Сергію Бондареву в корпусі №18 і студенту факультету соціології і права Герою України Юрію Поправку в корпусі №19 університету.