Курси для адміністраторів ЄДЕБО

Упродовж квітня-травня в НТУУ «КПІ» було проведено курси для адміністраторів Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації.

Метою навчання була якісна підготовка вищих навчальних закладів до проведення вступної кампанії 2014 року та відображення в ЄДЕБО інформації щодо навчального процесу. Для цього в Державному підприємстві «Інфоресурс» було розроблено та підготовлено навчально-методичні матеріали «Робота в Єдиній державній електронній базі з питань освіти адміністратора вищого навчального закладу».

Участь у навчанні взяли адміністратори ЄДЕБО шістдесяти вищих навчальних закладів Києва, Вінниці, Житомира, Чернігова,Черкас, Сум.

Заняття зі слухачами проводив викладач ДП «Інфоресурс» Віктор Анохін, який не лише роз’яснював навчальні матеріали, але й супроводжував свої розповіді докладними презентаціями. Після теоретичної частини кожен слухач для закріплення знань мусив виконати практичне завдання на персональному комп’ютері.

За результатами навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації по роботі в ЄДЕБО. У подальшому адміністратори вищих навчальних закладів проводитимуть заняття з підпорядкованими їм користувачами. З метою вдосконалення навчальної програми та отримання зворотнього зв’язку зі слухачами свої відгуки щодо оцінки якості навчального курсу слухачі залишили в ЄДЕБО у модулі «Анкетування». Загалом оцінки були дуже позитивними.