Наприкінці березня в НТУУ "КПІ" відбувся локальний етап Європейських інженерних змагань EBEC (European BEST Engineering competitions).

European BEST Engineering Competition (EBEC) – це змагання між студентами технічних університетів 33-х країн Європи. Організатором EBEC виступає міжнародна студентська організація BEST (Рада студентів технічних університетів Європи). Проведення їх стали в університеті вже доброю традицією. Цього року вони відбулися вже вшосте.

EBEC – це не просто змагання. Для студентів це гарна можливість реалізувати свої знання на практиці, набути навичок роботи в команді та здобути неоціненний досвід, удосконалити знання англійської мови, зустрітися з можливими роботодавцями і однодумцями та просто отримати незабутні враження від події.

У відбірковому турі змагань EBEC цього року взяли участь майже 200 студентів КПІ. Здолали його завдання 80 учасників. Саме вони потім протягом п'яти днів демонстрували свої знання, навички та вміння. До участі також були запрошені 24 школярі, які показали дуже гарні результати.

Змагання проходили у двох категоріях – Case Study (аналітичне ситуаційне завдання) та Team Design (командне проектування). У кожній категорії взяли участь по 10 найсильніших команд.

Учасникам категорії Case Study було запропоновано три аналітичні завдання від компаній-партнерів SUN InBev Ukraine, "Номінал Інжиніринг" та British American Tobacco. На суд журі команди мали представити їх рішення.

Перед командами категорії Team Design було поставлено два технічних завдання від провідної компанії "Номінал Інжиніринг". Учасники мали змогу самостійно обирати, над яким із них працювати: сконструювати прилад, який зможе розпізнати наклеєну на папір прозору стрічку-скотч, чи розробити саморушну модель, яка зупинятиметься на певній відстані від перешкоди. Свої розробки учасники презентували в останній день змагань.

Також у рамках Інженерних змагань представники провідних українських та міжнародних компаній провели цікаві лекції та розповіли про кар'єрні можливості на їхніх підприємствах. На відкриті лекції були запрошені усі охочі.

У категорії Case Study перемогу здобула команда "C9_team" (Денис В'язанкін, Роман Візняк, Євген Павелко, Антон Пасічник – всі з ІССЗІ), а перше місце в категорії Team Design посіла команда "Кот Ангенс" (Віталій Підойма та Микита Шилов з ФБМІ, Олександр Боднар та Віктор Залюбівський з ММІ).

Переможцями серед школярів стала команда "The Red".

У травні переможці локального етапу відправляться до Львова на Всеукраїнський етап змагань. Фінал Європейських інженерних змагань EBEC 2014 відбудеться у Ризі (Латвія).

Юрій Веремійчук

[Анонс на 24 – 28.03.2014 ] Європейські інженерні змагання EBEC в КПІ

24 березня 0 14-00 в Центрі консолідації студентів НТУУ "КПІ" (вул.Борщагівська, 144-А) відбудеться відкриття локального етапу Європейських інженерних змагань EBEC (European BEST Engineering competitions).

EBEC – це унікальний проект для студентів технічних спеціальностей усієї Європи, який проводиться у Києві з 2008 року. Інженерні змагання включають завдання з проектування та моделювання, аналітичні бізнес-кейси, дебати та переговори. Змагання відбуваються у декілька етапів: локальний, всеукраїнський та міжнародний рівень. Фінал змагань цього року відбудеться у Ризі (Латвія).

Організатори проекту – міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology), яка діє в 33 країнах Європи на базі 96 університетів. Локальна група BEST Kyiv була заснована у 2008 році в НТУУ “КПІ” та нині налічує 52 активних учасника. Постійним партнером в організації інженерних змагань є Профком студентів НТУУ «КПІ», який забезпечує фінансову та інформаційну підтримку заходу.

Локальний етап у НТУУ «КПІ» проходитиме з 24 по 28 березня. Протягом 5 днів його учасники матимуть можливість проявити себе в умовах конкуренції, реалізувати свої креативні конструкторські ідеї та поспілкуватися з представниками компаній. У заході візьмуть участь близько 20 команд по 4 людини у кожній. Вони змагатимуться у двох категоріях Case Study та Team Design.

Цей проект – це нова хвиля розвитку інженерної думки в Україні.

Більше інформації – за посиланням http://ebec.org.ua/kyiv

Дата події