Ви є тут

Урочисте відкриття щорічного мистецького конкурсу Таланти КПІ – 2009


2009.11.27 Урочисте відкриття щорічного мистецького конкурсу «Таланти КПІ»

27 листопада у виставковій залі корпусу № 7 відбулось урочисте відкриття щорічного мистецького конкурсу «Таланти КПІ», де, як завжди, представлені роботи в жанрах «Живопис», «Графіка», «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Вишивка». Цього року кількість учасників конкурсу просто рекордна! 108 митців-аматорів експонували близько 900 робіт. Приємно зазначити, що з кожним роком професійний рівень конкурсу зростає. Яскраві та цікаві роботи представили учні художньої студії «Гармонія» під керівництвом художника Володимира Володимировича Веселка. Вражаючу серію живописних творів представила студентка ІЕЕ Юлія Циганенко. Вони створюють ауру живого мистецтва, в якому передається світ у його натуральній красі. Приємно вразили пейзажі, виконані постійними учасницями конкурсу Тетяною та Катериною Очередько, студентками ВПІ. Цього року і учні Політехнічного ліцею представили свої роботи: живописні твори та роботи з декоративно-прикладного мистецтва. І варто зазначити, що їх важко назвати дитячими.

Глибоким філософським звучанням насичена нова серія робіт працівника ОКБ «Шторм» Анатолія Дмитровича Лабунсього. Графічними роботами, як завжди, вирізнились студенти ВПІ. Їхні твори сповнені виразністю ліній та довершеністю форм. Воно й не дивно, адже рівень освіти, наданої викладачами видавничо-поліграфічного інституту, говорить сам за себе.

З року в рік з’являються цікаві роботи з вишивки. Неможливо без захвату пройти повз вишиті подушки, які зробила студентка ФБТ Анастасія Бовділова. Скільки наполегливої праці, фантазії і таланту в них!

Серед творів декоративно-прикладного мистецтва безліч прикрас з бісеру, роботи з коренепластики, вироби з дерева та скульптура.

Тепер слово за журі, що має визначити переможців конкурсу, які урочисто отримають нагороди на закритті виставки 24 грудня.

Інформація картинної галереї

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій