Розпочала роботу фотовиставка «Таланти КПІ – 2009», розгорнута в 7-му корпусі. Свої фотозамальовки представили понад півсотні учасників – студентів, співробітників, випускників КПІ. Хтось надав кілька фото, хтось – кілька десятків, одні оформили їх у рамки та під скло, інші – наклеїли на картон та підписали від руки. Відвідувачі мають змогу зануритися у світ природи, спорту, дитинства, макросвіт, що їх щедро зафіксували ка­мери фотоаматорів. Чимало знім­ків передають атмосферу університету: тут і затишні куточки, побачені в незвичному ракурсі, і молоді усміхнені обличчя, і колажі на тему пам'ятників (чи не перший такий досвід, представлений на суд глядачів).

На виставці кореспонденти «КП» зустріли, зокрема, студентів ЗФ Я.Котвицького-Миронця, О.Шерепенка та В.Коваля (на фото зліва направо), які представили на конкурс свої світлини і зацікавлено спостерігали, як сприймається їх творчість відвідувачами.

Начальник відділу організації роботи зі студентами Р.І.Пашов та директор Картинної галереї В.С.Тьоткіна відзначили, що порівняно з минулим роком роботи стали цікавішими та різноманітнішими, з'явилися нові автори.

Інф. «КП»

Дата події