Світ дитячої мрії [Свято з нагоди Дня захисту дітей]

Свято під такою назвою влаштували в ЦКМ НТУУ “КПІ” Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді і громадські організації з нагоди Дня захисту дітей. 2 червня територію навколо ЦКМ заполонила дітлашня та їх рідні. На подвір’ї та першому поверсі для малечі влаштували ігротеку – тут і традиційні “класики”, і казковий лабіринт, і стилізовані пазли, і малюнок на асфальті й ін. Малюки із задоволенням виконували завдання, а дорослі активно вболівали, давали поради та щиро тішилися своїми дітлахами й їх маленькими перемогами.

На другому поверсі, в картинній галереї ім.Г.Синиці, було виставлено близько сотні фото – кращі з надісланих на конкурс юними фотоаматорами. Тут і “Щасливе дитинство”, і “Спадковість поколінь”, і “Моя бабуся найкраща”. Авторові найбільше сподобалася світлина “Катько, виходь”, де юний Ромео на тлі пошматованої ним же клумби тримає оберемочок квітів і з комічно-агресивним виглядом очікує на свою обраницю. Також на суд глядачів було представлено багато виробів на дитячу тематику, виготовлених майстрами народної творчості – з глини, трави, дерева, а ще вишивки, інтер’єрні скульптури, квіткові композиції тощо.

Вітаючи присутніх, директор Державної соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді Наталія Лук’янова наголосила: «Ми сьогодні маємо створити систему, в центрі якої буде родина, з її повсякденними клопотами і негараздами, радістю і бідами. Ми примусимо державну машину працювати на кожного українця». І підсумувала: “Ми допомагаємо дітям вирости дорослими і щасливими”.

Н.Вдовенко