З 14 по 18 квітня в студмістечку пройшла “Естафета здоров’я”. У рамках заходу 17 квітня відбулася презентація соціальних проектів студентів НТУУ “КПІ”, направлених на пропаганду здорового способу життя. Глядачам було представлено 15 проектів, у яких пропонувалося створити спортзал для студентів, студентський театр, танцювальний зал, аптеки на території гуртожитку, допомогти обдарованим дітям у виборі ВНЗ та підтримати їх під час навчання в КПІ, організувати чемпіонати гуртожитків з футболу, пауерліфтингу, армреслінгу та інші. Перше місце виборола команда “Просто ФАКС” (ФАКС), яка представила проект, спрямований на створення музичної кімнати у гуртожитку № 8.

18 квітня було проведено квест серед студентів університету, в якому взяли участь 14 команд і який, за твердженням ведучої Олени Строменко, мав нетиповий характер. Це була скоріше спортивна гра з низкою цікавих логічних завдань. Учасники бігали, ставили палатки, лазили по деревах. На маршруті команди зустрічали контролери, які допомагали учасникам зорієнтуватися у завданні та пройти маршрут.

18 квітня на Поляні пройшли змагання з армреслінгу, шахів, твістеру, перетягування каната. Також виступали скейтбордисти, брейк-дансери, ролери та скейтери. Вздовж Політехнічної демонстрували свою майстерність гравці в “сокс”, а художники-аматори крейдою на асфальті створювали тематичні малюнки.

В урочистому закритті ” взяли участь депутати Київради чемпіон світу в суперважкій вазі Віталій Кличко та випускник КПІ Дмитро Андрієвський. У своєму вітанні Віталій Кличко поздоровив студентів зі святом здоров’я та спорту в КПІ та наголосив, що київська молодь є рушійною силою нації, опорою громади і що саме від молодих людей залежить, яку країну ми будемо будувати далі.

“Мрійте! Завжди знайдеться багато скептиків, але якщо захочете, то все збудеться. Будь-яку мрію можна буде втілити в життя. Коли я був маленьким, я мріяв і казав, що колись поб’ю Тайсона і привезу його пояс. Багато хто не вірив, а я через багато років привіз в Україну чемпіонський пояс! Бажаю вам сили і волі!” – так завершив свій виступ Віталій Кличко.

Дмитро Андрієвський у своєму виступі наголосив, що КПІ має давні славні традиції і такі спортивно-культурні заходи лише підтверджують імідж нашого університету як одного з лідерів вищої освіти у світі.

Опісля Віталій Кличко, як і обіцяв, особисто взяв участь у перетягуванні каната. Перше місце у цьому виді змагань виборола команда гуртожитку № 16, за яку, до речі, спочатку і боровся Віталій Кличко.

Привітав учасників естафети і проректор з міжнародних зв’язків С.І.Сидоренко. А нагороджували переможців директор студмістечка Олександр Іщенко та голова первинної профспілкової організації студентiв Володимир Миронов.

Нагороди отримали: команда гуртожитку № 3 – перше місце в конкурсі соціальної реклами; команда гуртожитку № 8 – перше місце за малюнок на асфальті; команда гуртожитку № 12 – перемога у квесті; команда “Тауер” (гуртожиток № 20) – перше місце у туристичних змаганнях “Переправа”; команда гуртожитку № 15 – перше місце у змаганнях з інтеркросу; команда гуртожитку № 16 – перше місце з волейболу; команда гуртожитку № 13 – перше місце з баскетболу; команда гуртожитку № 20 краще від усіх грала у футбол.

У грі в шахи перше місце серед хлопців виборов Володимир Михальський, а серед дівчат – Наталія Лоренчук.

Усі переможці отримали призи та пам’ятні подарунки від профкому студентів. В.Миронов також передав студентському туристичному клубу студмістечка “СКІФ” 12 рятувальних жилетів.

Вітаємо переможців та бажаємо їм ще більших успіхів!

Автор: Анастасія Нечипоренко

Дата події