У День пам’яті героїв Крут – 29 січня – на будівлі ВІТІ НТУУ «КПІ» було відкрито меморіальну дошку з нагоди 90-річчя героїчного подвигу курсантів, які боронили незалежність своєї батьківщини. На урочистості, що відбулися з цієї нагоди, завітали заступник голови КМДА В.С.Журавський, начальник управління охорони культурної спадщини КМДА Р.І.Кухаренко, представники наукових кіл, громадськості, військові, студенти тощо.

Заступник начальника ВІТІ з гуманітарних питань полковник В.М.Юхимець, зокрема, зазначив у своєму виступі: «Наш навчальний заклад має давню та славетну історію, яка розпочалася 1835 р. будівництвом оборонної казарми для військових кантоністів. У подальшому тут розташовувалися Київське піхотне юнкерське училище, Перша українська військова юнацька школа ім. Б.Хмельницького, Київське училище зв’язку, Київський інститут управління і зв’язку, а з 2001 р. – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ». За цей час у стінах нашого інституту було виховано не одне покоління відданих та мужніх захисників Вітчизни. Понад 100 випускникам присвоєні військові звання генералів».

Курсант ВІТІ О.Роговий запевнив, що подвиг героїв Крут, які за покликанням віри прийняли нерівний бій, назавжди залишиться в серцях курсантів та офіцерів і буде слугувати прикладом самовідданої любові до Батьківщини, готовності захищати здобутки незалежної України.

Інф. «КП»

Дата події