Ви є тут

Договір з АНТК ім. О.К.Антонова підписано


2007.12.25 Договір з АНТК ім. О.К.Антонова підписано

Наприкінці грудня 2007 року делегація НТУУ «КПІ» у складі ректора М.З.Згуровського, першого проректора Ю.І.Якименка, проректора з наукової роботи М.Ю.Ільченка, декана ФАКСу О.В.Збруцького побувала на Авіаційному науково-технічному комплексі ім. О.К.Антонова. Метою візиту було укладання договору про співпрацю.

Генеральний конструктор АНТК ім. О.К.Антонова Д.С.Ківа, заступник генерального директора з науки О.К.Богданов та головний інженер С.А.Бичков провели гостей по всіх підрозділах АНТК, показали нові розробки. В усіх підрозділах радо зустрічали випускників КПІ, які обіймають провідні посади, користуються авторитетом. Відбулось спільне засідання керівництва КПІ і АНТК ім. О.К.Антонова, на якому ректор КПІ М.З.Згуровський презентував розробки Наукового парку «Київська політехніка», в яких міг би бути зацікавлений АНТК, а генеральний директор АНТК ім. О.К.Антонова Д.С.Ківа презентував об’єднання та його розробки.

Представники АНТК висловили зацікавленість у співпраці як у напрямку кадрового забезпечення, так і в навчанні й перепідготовці своїх працівників. Зрозуміло, підприємство зацікавлене у впровадженні наукових розробок КПІ, зокрема через Науковий парк «Київська політехніка».

На завершення візиту було підписано договір про співробітництво між КПІ і АНТК ім. О.К.Антонова. Договір укладено на 5 років. Він має складові: навчальна діяльність, наукова діяльність, інноваційна діяльність. На основі договору передбачається розробка програм співробітництва з факультетами та науковими підрозділами.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій