Польський семінар в КПІ

23 листопада в НТУУ “КПІ” відбувся семінар українських та польських підприємців. Його організували: з польської сторони Товариство Польща – Україна (м.Вроцлав) та фірма “Мінераль” за підтримки Секції вихованців КПІ в Польщі, а з української – університет “КПІ”. У роботі семінару взяли участь директори та топ-менеджери польських підприємств: “Мепрозет” (виробництво стальних конструкцій), Транспортне підприємство м.Лодзь “Штейнполь” (виробництво меблів), “Полон-альфа” (виробництво приладів контролю), “Брінкхаус” (виробництво текстилю).

Гостей було поінформовано про основні напрями розвитку економіки України та перспективи українсько-польського співробітництва, висвітлено особливості української системи оподаткування та митного оформлення товарів. Відбулися ділові зустрічі з українськими бізнесменами, проведено попередні переговори тощо. Польські гості також зустрічалися з Анною Сковронською-Лучинською, торговим радником Посольства Республіки Польща в Україні, мали обширну культурну програму.

У роботі семінару взяли участь проректор з міжнародних зв’язків С.І.Сидоренко, керівник управління міжнародного співробітництва Б.А.Циганок та декан ФММ О.А.Гавриш.

Dec 27, 2007 || Автор: Я. Фукса