Конкурс авторської пісні

10 жовтня 2007 року в малому залі ЦКМ “КПІ” пройшов один із найцікавіших конкурсів – “Наше літо – 2007”, на якому студенти представили авторські твори у власному виконанні. Минулого року конкурс дебютував із шаленим успіхом, він сподобався і запам’ятався виконавцям, членам журі та слухачам. Даремне казати, що на цьогорічні виступи чекали з нетерпінням. І не даремно! Самобутні виконавці подарували масу задоволення вдячним глядачам.

Конкурс складався із двох частин. Перша присвячувалася бардівській пісні, темі кохання. Учасники дуже ніжно передавали свої почуття, лунали трепетно-прекрасні слова про любов, і повітря в залі поступово наповнювалося романтикою. Слухаючи щирий спів, так і хотілося хоча б на мить повірити в казку, адже що може бути сильнішим за кохання!

Після романтичних пісень про прекрасні почуття настав час отямитися від мрій і повернутися на землю. І в цьому глядачам допомогла друга частина концерту, у якій взяли участь молоді студентські гурти. Вони своїми піснями розворушили та повеселили публіку.

Переможцями конкурсу стали: дует “Експансія” – перше місце, Кирило Бажан – друге місце і третє місце посів Тарас Гуляк.

Серед колективів перше місце отримав гурт “Ексцентриситет”, друге – гурт “Рибажир”, що зірвав шалені оплески своєю веселою і доволі оригінальною піснею “Джинси” (на мою думку, пісня була просто супер, і багато хто із присутніх у залі зі мною погодився), і нарешті третє місце отримав гурт “Трен”.

Задоволення від виступів було таким яскравим, що хочеться назвати всіх виконавців: Тарас Гуляк, ІПСА; Мубін Чакмак, ФАКС; Юлія Моніч, ТЕФ; Руслан Салюк, ФМФ; Андрій Паніматченко, ФЕЛ; Владислав Бутенко, ФЕЛ; Тетяна Галаган, ФАКС; Кирило Бажин, ТЕФ; Дмитро Фірсов, ФЕЛ; Антон Козлов, ТЕФ; дует “Експансія” – Георгій Торяник, Єгор Михайлик, ХТФ; дует “Hostel eight” – Володимир Малачанський, Альберт Лі, ФЕА; гурт “Стрінги”, гурт. №20; дует “Зелена кнопка”, гурт. №18; гурт “Полеміка”, гурт. №15; гурт “Рятуйся, хто може”, гурт. № 20; Гурт “Трен”, гурт. №1; гурт “Рибажир”, гурт. №16; гурт “Причина для ненависті”, гурт. №19; Гурт “Ексцентриситет”, гурт. №13.

І наприкінці хочеться додати, що в нашому КПІ навчається велика кількість талановитих студентів, які живуть яскравим, сонячним, творчим життям і дарують декілька його промінчиків оточуючим... А головне, що кожного року з’являються нові таланти, кількість учасників збільшується, цікавішим і різноманітнішим стає їхній репертуар, відчутно зростає майстерність виконавців! Успіхів вам усім, і до нових зустрічей!

Nov 13, 2007 || Автор: Наталія Баклан