Ви є тут

Традиційний турнір з фут-залу4-го січня відбувся традиційний турнір з фут-залу на Кубок профспілкового комітету серед співробітників.

У змаганнях взяли участь 8 команд: викладачі ФФВС; ФІОТ; ФМФ; ВІТІ; Київського національного економічного університету; судді Федерації м.Києва з фут-залу; команда ветеранів університету та команда випускників КПІ 70-80 рр.

Незважаючи на збільшену кількість команд, турнір пройшов динамічно. Команди були поділені на дві підгрупи та змагалися на двох майданчиках. З кожної підгрупи до півфіналу вийшли команди: випускників КПІ та суддів Федерації фут-залу м.Києва, факультету фізичного виховання і спорту та КНЕУ.

Взагалі ігри проходили напружено і до останньої хвилини тримали вболівальників в емоційній напрузі.

До фіналу вийшли команди суддівського корпусу та викладачів ФФВС. Зустріч між ними під час кожного турніру проходить інтригуюче та дуже цікаво. Адже серед суддів з фут-залу є представники студентів факультету фізичного виховання і спорту. От і фінальний поєдинок не був винятком. Але, попри попередні поразки, викладачі ФФВС зібралися на останню зустріч і, зробивши деякі перестановки в складі команди та в тактиці гри, перемогли з рахунком 3:0. Перший гол зумів забити ст.викладач кафедри спортивного вдосконалення Сергій Олексійович Журавльов, а закріпив успіх другим голом та поставив останню переможну крапку третім – тренер збірної університету з футболу Андрій Борисович Кондратович.

Таким чином, Кубок переможців завоювала команда викладачів ФФВС. Усі команди-учасниці отримали кубки за участь у змаганнях, а кращі гравці команд – цінні подарунки від організаторів турніру.

Цьогорічні змагання на Кубок профспілкового комітету зібрали більше 100 учасників і на урочистому підведенні підсумків змагань вони висловили особисту вдячність голові профспілкового комітету співробітників НТУУ “КПІ” Віталію Івановичу Молчанову. Завдяки його підтримці, такі змагання в університеті стали традиційними і все більше викликають зацікавленість у викладачів інших навчальних закладів, які подали попередню заявку на участь у черговому турнірі, що планується провести в першу суботу червня.

Автор: Ю.В.Новицький, голова оргкомітету змагань, зав.каф. спортивного вдосконалення С.О.Журавльов, головний суддя змагань

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій