23 березня НТУУ “КПІ” відвідали Київський міський голова О.О.Омельченко, його заступник О.Д.Борисов, голова Солом’янської РДА І.П.Сидоров і депутат Київради Д.Й.Андрієвський. На зустрічі зі студентами, викладачами та співробітниками університету, що відбулася в залі засідань Вченої ради, ректор НТУУ “КПІ” М.З.Згуровський зазначив, що КПІ з КМДА єднає давня плідна співпраця.

Нині за участю міської влади успішно ведеться реконструкція парку КПІ, виконуються роботи щодо перетворення вул. Політехнічної на пішохідну зону, спорудження міні-спортзалу тощо. У тому, що університет “КПІ” планує стати візитівкою столиці, велика заслуга міської адміністрації.

У своєму виступі О.О.Омельченко наголосив, що конституційний громадянин суспільства – студент має бути соціально захищеним: мати житло, побутові зручності, матеріальне забезпечення. Щоб молоді люди-політехніки якнайповніше реалізували свій творчий і науковий потенціал, а іноземці із задоволенням їхали до нас на навчання, вирішено з травня цього року розпочати будівництво нового гуртожитку за адресою вул. Виборзька, 4, на 600 місць з кімнатами площею 12 кв. м на двох осіб (у процесі роботи характеристики можуть змінюватися). Міський голова передав представникам дирекції студмістечка та студентських самоврядних організацій НТУУ “КПІ” символічну капсулу, яку і було закладено на місці майбутнього будівництва за гуртожитком №10.

Дата події