31 жовтня 2018 року в рамках навчального візиту КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація представників Університету Васеда у складі 12 студентів та координатора делегації. Члени делегації оглянули кампус, відвідали Державний політехнічний музей та дізналися більше про діяльність університету та Українсько-Японського центру як його підрозділу.

У рамках візиту делегації відбулися культурні обміни зі слухачами курсів японської мови Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського. У зустрічах загалом узяли участь 50 осіб.

До слова, Університет Васеда – один із двох найвідоміших приватних університетів Японії. Серед останніх десяти прем'єр-міністрів Японії четверо закінчили саме цей університет. Хто знає, можливо і слухачам наших курсів випав шанс особисто поспілкуватись з майбутнім відомим політиком або навіть прем'єр-міністром.

Інф. УЯЦ