"Особиста ефективність" від Юлія Некрасова

Реалії сьогодення вимагають від молоді постійного розвитку своєї особистості. Сучасний фахівець має вміти самостійно працювати над підвищенням свого лідерського потенціалу, ступеня самосвідомості та самоконтролю, визначенням особистих цілей і планів розвитку, поліпшенням соціальних комунікативних здібностей.

14 березня в Науково-технічній бібліотеці КПІ ім. Ігоря  Сікорського  з лекцією "Особиста ефективність" виступив випускник нашого університету Юлій Некрасов – бізнес-тренер, фінансовий експерт, магістр економіки, засновник і провідний тренер Бізнес-школи проактивних керівників.

Слухачі дізнались, як систематизувати власний досвід і розвивати особисті навички в таких сферах, як управління виконанням, емоційний інтелект, вирішення конфліктних ситуацій, та знайомились з мистецтвом донесення думки. Розбирали, як на ефективність людини впливає самосвідомість і самоконтроль, і як за допомогою самомотивації досягати визначених цілей. Дізналися про те, як емоції впливають на психічне і фізичне здоров'я людини, на її продуктивність, що таке харизма, чому і як необхідно її розвивати та про багато іншого. Юлій Некрасов дав учасникам багато корисних порад з розвитку особистої ефективності сучасної людини.

Наприкінці лекції Юлій Некрасов відповів на запитання слухачів. А вони висловили загальне бажання зустрічатися з таким мотивуючим тренером на нових лекціях.