29 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали професор університету "Ain Shams University" Махмуд Ел-Неср та генеральний директор компанії "El-Diry International for Training and University Services", яка спеціалізується на організації тренінгів і спеціалізованого навчання, Махмуд Ел-Дірі (Республіка Єгипет).

З гостями зустрілися проректор з міжнародних зв'язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, директор Центру міжнародної освіти Володимир Коваль та інші.

Учасники зустрічі обговорили питання розвитку співпраці, зокрема й можливості реалізації спільного єгипетсько-українського проекту зі створення в Республіці Єгипет "Єгипетсько-українського університету новітніх технологій", і визначили необхідні для цього заходи та  послідовність їх виконання.