28 лютого 2017 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В олімпіаді взяли участь 36 студентів, які представляли сім факультетів та інститутів: ФАКС, ММІ, ІХФ ФМФ, ФЕА, ФІОТ, ІЕЕ.

Відповідальний за проведення олімпіади –  професор кафедри теоретичної механіки д.ф.-м.н. І.В.Янчевський.

Завдання олімпіади включали шість задач з основних розділів теоретичної механіки: статика, кінематика, динаміка, аналітична механіка. Завдання зі статики оцінювались усього в 20 балів, з кінематики – в 40 балів і з динаміки та аналітичної механіки  також в 40 балів, загалом максимальний бал олімпіади – 100.

Переможцями стали:

• 1 місце – Ігор Лобода, ФМФ, група ОФ-31, ІV курс;
  • 2 місце – Вадим Кривоноженков, ФАКС, група ВЛ-41, ІІІ курс;
  • 3 місце – Олесь Дунай, ФАКС, група ВЛ-51, ІІ курс.

Підсумкові результати кожного учасника, а також завдання олімпіади з розв'язками опубліковані на сайті кафедри теоретичної механіки КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням http://tm.kpi.ua/node/59.

Загалом І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" продемонстрував достатньо високий рівень фахової підготовки майбутніх фахівців у галузі технічних дисциплін.

Вітаємо переможців!

В.В. Губська