Програмний комплекс AutoCAD 2016 на ТЕФ

11 жовтня на теплоенергетичному факультеті НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбулась презентація важливого для інженерних розробок програмного комплексу AutoCAD 2016. Ліцензію на AutoCAD і низку супутніх із ним програмних продуктів фірми Autodesk теплоенергетичному факультету передала компанія ООО "Проект Консалтинг", яка спільно з адміністрацією факультету організувала презентацію. Її представники встановили в комп'ютерному класі теплоенергетичного факультету на 20 робочих місць ліцензійну версію AutoCAD для використання його в навчальному процесі. Компанія прагне, щоб AutoCAD сприяв реалізації різноманітних освітніх проектів і забезпечував їх всебічну інформаційну підтримку.

На презентацію запросили представників провідних проектних організацій України – "ДНІЦ СКАР", "КІЕП", ООО "Ганза", "Енергомашпроект" та інші. Вели її декан факультету проф. Є.М.Письменний, генеральний директор ООО "Проект Консалтинг" А.А. Бровко та керівник департаменту Autodesk, що здійснює нагляд за розповсюдженням ліцензій AutoCAD на території України, А.А. Дегтяренко. До речі, А.А. Бровко та А.А. Дегтяренко є випускниками теплоенергетичного факультету.

У ході презентації представники ООО "Проект Консалтинг" наголосили, що завдяки курсу нашої країни на євроінтеграцію, проектні організації, а з ними і вищі навчальні заклади, будуть зобов'язані використовувати європейські формати оформлення конструкторської документації. У зв'язку з цим, щоб зробити перехід на них якомога безболіснішим, слід підготувати відповідну платформу.

Учасники презентації ознайомились з основними новинками програмного комплексу AutoCAD 2016 і наголосили на необхідності створення на базі комп'ютерної лабораторії теплоенергетичного факультету НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" курсів підвищення кваліфікації для користувачів AutoCAD.

Олександр Баранюк, старший викладач кафедри АЕС і ІТФ ТЕФ