3 квітня у Палаці культури «Енергетик» міста Українка відбувся День відкритих дверей НТУУ «КПІ». Захід проводився в рамках угоди про співпрацю між університетом і Українською міською радою.

Школярі зі шкіл міста Українка, здебільшого, звісно, учні 10-го та 11-го класів, які нині стоять перед вибором, у якому виші продовжити навчання, мали змогу детально ознайомитися з інститутами і факультетами університету. Чимало школярів прибули з батьками і спілкувалися біля спеціальних стендів з представниками структурних підрозділів КПІ.

Відкриваючи заходи в рамках Дня відкритих дверей КПІ, міський голова м. Українка Павло Козирєв зазначив: «У моїй команді чимало випускників Київської політехніки, я сам закінчував цей славетний університет і сподіваюся, що саме випускники КПІ підсилять кадровий потенціал міста Українка. А для цього сьогодні ми з університетом і організували знайомство з тим, чого і як навчають в КПІ».

Про нинішню і подальшу співпрацю з Українською міською радою розповів у своєму виступі проректор з науково-педагогічної роботи НТУУ «КПІ» Олексій Новіков.

Представники НТУУ «КПІ» зробили презентацію університету, його інститутів і факультетів, поінформували відвідувачів про Правила прийому до вишу у 2016 році, а також відповіли на численні запитання абітурієнтів та їх батьків. Відвідувачі також отримували рекламні матеріали університету та витяги з Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2016 році.

Дата події