Засідання комітету Міжнародного форуму "Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу"

15 жовтня 2015 року в НТУУ "КПІ" відбулося засідання Науково-організаційного комітету Міжнародного форуму "Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу" під головуванням ректора НТУУ "КПІ" М.З. Згуровського та генерального директора ДСП "Чорнобильська АЕС" І.І. Грамоткіна.

Заступник співголови науково-організаційного комітету форуму, проректор НТУУ "КПІ" С.І. Сидоренко поінформував про хід підготовки до проведення форуму.

У результаті обговорення було затверджено склад керівних органів форуму, проект програми форуму, зміст першого інформаційного повідомлення та проект кошторису.

Обговорювалася також тематика доповідей на пленарних засіданнях та склад учасників. Зокрема, пролунала пропозиція запросити виступити на форумі Нобелівського лауреата з літератури 2015 року письменницю українського походження (народилась в Івано-Франківську) Світлану Олександрівну Алексієвич – автора книг "Чернобыльская молитва" та інших (Республіка Білорусь), директора Департаменту ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку Вінса Новака, генерального директора Науково-дослідного інституту радіаційного захисту (НДІ РЗ) Академії технологічних наук України Іллю Ароновича Ліхтарьова і низку інших між¬народних та вітчизняних фахівців, чия наукова і професійна діяльність тісно пов'язана з проблематикою Чорнобильської катастрофи.

Також було ухвалено поточні рішення організаційного характеру.

Інф. Науково-організаційного комітету Міжнародного форуму "Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу"