21-22 жовтня в НТУУ «КПІ» відбувся VI науково-практичний семінар із міжнародною участю «Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення» (Недінські читання). Її організаторами виступили теплоенергетичний факультет Національного технічного університету та Tempus-проект IEMAST (establishing modern Master-level studies in Industrial ecology).

Участь у семінарі взяли представники закордонних і українських вишів, НАН України та академічних профільних дослідницьких установ, промисловості та бізнесу тощо. Метою семінару було обговорення широкого кола проблем забезпечення економічної безпеки територіально-виробничих систем, методів, засобів та технологій реалізації державної політики в сфері економічної безпеки. На семінарі вирішення проблем забезпечення економічної безпеки, у першу чергу, розглядалося у площині безпеки енергозабезпечення та енергоефективності економіки. Значну увагу було приділено прикладним задачам інформаційного забезпечення реалізації превентивних технологічно-управлінських заходів політики економічної безпеки держави.

Традицією всіх минулих семінарів було проведення презентації попередньо виданого збірника результатів дослідження учасників семінару. Не виключенням став і цей семінар, на якому пройшла презентація монографії «Економічна безпека держави: стратегія, енергетика, інформаційні технології». Монографія орієнтована на широке коло фахівців із економіки, енергетики та інформатики, а також на викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.

[21-22.10.2014] VI науково-практичний семінар «Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»), Теплоенергетичний факультет (ТЕФ), Кафедра автоматизованого проектування енергетичних процесів та систем (АПЕПС), Tempus-проект IEMAST (establishing modern Master-level studies in Industrial ecology) проводять VI науково-практичний семінар з міжнародною участю «Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення» (Недінські читання)

Програма VI науково-практичного семінару з міжнародною участю «Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення» (Недінські читання)

21 жовтня 2014 р., вівторок

9.00 - 10.00

Реєстрація учасників

10.00 - 12.00

Відкриття семінару. Пленарне засідання

12.00 - 12.30

Перерва на каву

12.30 - 13.00

Презентація колективної монографії згідно розгляду попередніх доповідей учасників семінару

13.00 - 17.00

Виїздні секційні засідання семінару (музеї «Межигір’я» та «Українське село»)

18.00 - 21.00

Вечір пам’яті Недіна І.В.

 

22 жовтня 2014 р., середа

10.00 - 14.00

Продовження секційних засідань

14.00 - 15.00

Перерва

15.00 - 17.00

Підбиття підсумків семінару

 

Місце проведення

НТУУ «КПІ», (корпус 5, кафедра АПЕПС ТЕФ), м. Київ, метро «Політехнічний інститут»

З питань організації: Караєва Наталія Веніамінівна +38 (097) 627 24 25, nv_karaeva@ukr.net

Дата події