В НТУУ "КПІ" 18–19 вересня пройшов тренінг "Інформаційні та комунікаційні технології". Він був організований проектом Сьомої рамкової програми ЄС "EAST-HORIZON" спільно з проектом "EECA-2-HORIZON" та Національним контактним пунктом з ІКТ при НТУУ "КПІ" (координатор – керівник відділу міжнародних проектів ДМС професор Сергій Шукаєв).

Учасниками тренінгу стали  представники українських університетів і наукових  організацій, які працюють у проектах рамкової програми Європейського Союзу з науково-технологічного та інноваційного розвитку "HORIZON 2020".

Головною метою цієї зустрічі було ознайомити її учасників з новою програмою ІКТ програми "HORIZON 2020". Під час тренінгу було також презентовано ініціативу EAST-HORIZON.

Учасники отримали змогу ознайомитися із загальною структурою та особливостями програми "HORIZON 2020",  методикою підготовки проектних заявок та методами пошуку партнерів і підготовки інформаційного профілю. Вони також обговорили роль ІКТ у вирішенні питань за напрямом "Соціальні виклики" ("Здоров'я, демографічні зміни та добробут"; "Безпечна, чиста і ефективна енергія"; "Розумний", екологічно безпечний та інтегрований транспорт"; "Кліматичні зміни, навколишнє середовище, ресурсна ефективність і сировина"). У ході тренінгу представники організацій-учасників також презентували  науково-дослідні напрями, за якими вони працюють і які відповідають програмі "HORIZON 2020", та охарактеризували досягнення своїх колективів у цих напрямах.

Інф. “КП”

Дата події