5 жовтня в залі засідань Вченої ради відбулась презентація освітніх програм навчально-наукового центру (ННЦ) NetCracker – НТУУ "КПІ". Зі вступною промовою виступив ректор НТУУ "КПІ" Михайло Захарович Згуровський, який розповів про результати 6-річної співпраці між університетом і компанією NetCracker Technology: це і оснащення нових лабораторій, і навчання в ННЦ близько 200 студентів різних факультетів і інститутів, 64 з яких отримали роботу в компанії, і спільна наукова співпраця, спільні публікації в наукових виданнях і доповіді на наукових конференціях. Особливий наголос М.З.Згуровський зробив на планах розширення напрямів співпраці, а саме про участь науковців університету вже не тільки у спільних наукових дослідженнях, а й у розробках продуктів компанії.

Віце-президент компанії NetCracker Василь Сєдунов розповів студентам про стан та тенденції розвитку телеком-індустрії, про історію компанії, її роль, завдання, а також відповів на запитання присутніх. Директор інженерного департаменту українського відділення компанії Максим Ясочка розповів про організацію навчання студентів у ННЦ та про перспективи подальшого кар'єрного росту в компанії. Начальник відділу підтримки клієнтів Микола Сергеєнков розповів про відкриття нового напряму "Customer Support" підготовки студентів в ННЦ NetCracker – НТУУ.

Із заключним словом виступив науковий керівник центру Сергій Федорович Теленик, у якому він закликав молодь навчатись та брати активну участь у співпраці з провідними ІТ-компаніями.

Дата події