Кафедра теплоенергетики (ТЕ), ТЕФ

Кафедра теплоенергетики (ТЕ), Теплоенергетичний факультет, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 5, Політехнічна 6, к.207, 03056, Київ, Україна

Телефон: 204-80-89
E-mail: tes[at]kpi.ua
Сайт:

Кафедра Теплоенергетики була заснована у 2021 році у складі Теплоенергетичного факультету внаслідок злиття двох кафедр – кафедри Теплоенергетичних установок теплових і атомних електростанцій (ТЕУ Т і АЕС) та кафедри Теоретичної та Промислової Теплотехніки (ТПТ). Кафедра готує інженерів-теплоенергетиків за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» спеціалізацією «Теплоенергетика та теплоенергетичні установки електростанцій ». З 2016 року згідно закону «Про вищу освіту» та нових правил прийому проводиться підготовка фахівців з вищої освіти бакалавр – магістр – доктор філософії.

Студенти денної форми навчання мають можливість отримувати стипендію. Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком (гуртожиток № 1, 4 КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Студенти денної форми навчання мають можливість отримати військову підготовку та військове звання. Студенти кафедри мають можливість навчатися або стажуватися за програмою ERASMUS+ в Німеччині, Польщі, Іспанії, Франції та інших країнах, а також приймати участь у програмі подвійного диплому.

Студенти вивчають сучасне теплоенергетичне обладнання і його експлуатацію; проектування, монтаж та ремонт устаткування ТЕС та АЕС; моделювання теплових, гідравлічних та міцнісних процесів в енергетичних установках, теплові та атомні електростанції та установки, автоматизовані системи управління теплоенергетичними процесами, експлуатацію енергетичного обладнання ТЕС, екологію електростанцій, моделювання в енергетиці, комп'ютерну графіку: САПР ТЕС та АЕС, AutoCAD, SolidWorks, AnSYS та ін.

Випускники, що навчаються за спеціалізацією «Теплоенергетика та теплоенергетичні установки електростанцій», проектують та експлуатують складні енергетичні об'єкти – електричні станції, здійснюють експлуатацію та керування енергетичними установками, монтаж, ремонт та наладку енергетичного обладнання промислових підприємств.

Випускники кафедри 100% забезпечуються роботою, вони працюють на теплових та атомних електростанціях, тепломережах комунальних підприємств, в монтажних та налагоджувальних організаціях, ремонтних підприємствах, проєктних інститутах, диспетчерських центрах, інститутах Академії наук України, Національній енергетичній компанії, приватних компаніях.