Сучасний інженер-енергетик: нові виклики та можливості

30 жовтня цього року в рамках ярмарку професій "КПІ запрошує до співпраці" кафедра електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту провела засідання круглого столу "Сучасний інженер-енергетик: нові виклики та можливості".

Ярмарок професій в КПІ

8 листопада в НТУУ «КПІ» пройшов традиційний ярмарок професій «КПІ запрошує до співпраці». Цей ярмарок є своєрідним майданчиком, який дає змогу зустрітися роботодавцям, зацікавленим у кваліфікованих фахівцях, і представникам факультетів і інститутів КПІ, які готують таких працівників.

Запрошує ІЕЗ імені Є.О.Патона

15 березня 2012 р. в Інституті електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України пройшов "Ярмарок наукових професій", організований ІЕЗ імені Є.О.Патона спільно з Відділенням цільової магістерської підготовки НТУУ "КПІ" для НАН України.

Ярмарок професій «КПІ запрошує до співпраці»

Щороку восени в НТУУ "КПІ" проходить ярмарок професій "КПІ запрошує до співпраці". Цього року він тривав з 31 жовтня по 3 листопада у вигляді круглих столів по обговоренню шляхів удосконалення партнерських зв'язків між факультетами та представниками організацій, компаній і фірм – потенційних і нинішніх партнерів та роботодавців наших випускників, які ознайомилися з науково-освітньою діяльністю КПІ та долучилися до нових форм взаємодії на довгострокову перспективу. Партнерами КПІ загалом є більше 4 тис.

Форум партнерства [2010]

Під такою назвою 27 жовтня в НТУУ «КПІ» пройшов ярмарок професій. Представників організацій, компаній і фірм – потенційних і нинішніх партнерів та роботодавців наших випускників – ознайомили з науково-освітньою діяльністю університету та запросили до нових форм взаємодії. На зустріч зібралися представники всіх факультетів (інститутів) КПІ, які розгорнули рекламні стенди про свої підрозділи, та представники роботодавців з-понад 100 підприємств і організацій. Тісна співпраця з ними дозволяє мати зворотний зв’язок, тобто визначати, яких фахівців потребує економіка, як вдосконалити навчальний процес під ці потреби, як зробити діяльність молодих фахівців ефективнішою.

Форум партнерства “КПІ запрошує до співпраці” 2009

Щорічно НТУУ “КПІ” проводить Форум партнерства “КПІ запрошує до співпраці” з метою донесення до керівників підприємств, установ та організацій інформації про спеціальності, за якими в університеті готують фахівців (їх 118), спеціалізації та кваліфікаційний рівень випускників Київської політехніки

Ярмарок професій [2008]

Новий для України захід – ярмарок професій відбувся у нашому університеті 23 жовтня. Зібралися роботодавці (вони представляли 130 підприємств, установ та організацій), керівники інститутів та факультетів університету, студенти. На стендах по периметру зали засідань Вченої ради було представлено плакати, що розповідають про напрями підготовки фахівців у НТУУ “КПІ”.

Підписка на Ярмарок професій