Незабаром у КПІ відбудеться традиційна, XVI Міжнародна відкрита студентська олімпіада з програмування ім. С. Лебедєва та В. Глушкова — KPI-OPEN. На цей час уже 111 команд очікують цікавого змагання, прагнучи помірятися знаннями з програмування.

Хочемо подякувати багаторічним партнерам КПІ, провідним ІТ-компаніям, які підтримали ініціативу і доклали чималих зусиль до її реалізації:

🔹 INFOPULSE — міжнародна компанія з українським корінням, що надає послуги з розроблення ПЗ, інформаційної безпеки та IT-операцій;
🔹 CREDIT AGRICOLE — найбільший банк і одна з найбільших компаній Франції;
🔹 GENESIS — українська кофаундингова ІТ-компанія, що будує глобальні технологічні бізнеси разом із найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи;
🔹 ГО «Розвиток ІТ освіти» — масштабний соціальний проєкт на базі державного університету, що його створили випускники ФІОТ КПІ ім. Сікорського;
🔹 SOFTSERVE — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що налічує вже понад 50 офісів і 12 000 співробітників по всьому світові. Проте більш ніж половина з них — в Україні.
🔹 SIGMA SOFTWARE — компанія пропонує розроблення рішень під ключ і команди, що створюють програмне забезпечення.

Підтримка талановитої молоді бізнесом і державою в її прагненні до наукового пошуку та практичного застосування здобутих знань — запорука успіху й процвітання нашої держави. Олімпіада відбудеться за підтримки МОН та Інституту кібернетики НАНУ.

‼️ Реєстрація триває до 30 червня. Скористайся шансом — стань учасником масштабної міжнародної олімпіади!