[до 31.12.2018] Сертифікати Microsoft (MCE, MTA, MOS) будуть зараховуватись викладачам як підвищення кваліфікації

До уваги викладачів! Нагадуємо Вам, що КПІ ім. Ігоря Сікорського є учасником програми Microsoft Imagine Academy (Microsoft IT Academy) - міжнародної програми підтримки викладачів, які ведуть заняття з вивчення і застосування програмних продуктів Microsoft, підготовки ІТ- фахівців у навчальних закладах, і надання доступу до передових ІТ-курсів та сертифікації.

УВАГА! Сертифікати Microsoft (MCE, MTA, MOS) будуть зараховуватись викладачам як ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ.

В рамках програми Microsoft Imagine Academy наші викладачі мають можливість стати сертифікованими спеціалістами. КПІ ім. Ігоря Сікорського безкоштовно отримав по 10 ваучерів на здачу іспиту для отримання сертифікатів:

  • "Сертифікований педагог Microsoft" (Microsoft Certified Educator (MCE).
  • "Спеціаліст із Microsoft Office" (Microsoft Office Specialist, MOS).
  • "Спеціаліст-початківець" (Microsoft Technology Associate, MTA). (Ознайомитись з екзаменами та сертифікацією Microsoft можна на сайті https://www.microsoft.com/en-us/learning/default.aspx .)

З порядком проходження сертифікації викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках Microsoft Imagine Academy можна ознайомитись за посиланням.

Для отримання ваучеру на здачу іспиту викладачам КПІ ім. Ігоря Сікорського необхідно подати заявку у відповідній формі (дивись посилання) відповідальним за участь в програмі Microsoft Imagine Academy в інститутах/факультетах та інших підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського (список відповідальних можна подивитись за посиланням).

Надання доступу до ресурсів програми Microsoft Imagine Academy та вирішення організаційних питань по програмі забезпечує КБ ІС  КПІ ім. Ігоря Сікорського.