ІФФ

Інженерно-фізичний факультет

Кампус КПІ. 9 корпус

Декан: член-кореспондент Національної академії наук України, професор Лобода Петро Іванович
Адреса: 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 35, навчальний корпус 9, кiмн. 216
Телефон для довiдок: 204-82-15, 204-91-54, 204-91-56
e-mail: iff@kpi.ua

Нові документи про співпрацю з китайськими партнерами

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали делегації двох закладів вищої освіти з Китайської Народної Республіки – Наньчанського університету (м. Наньчан, провінція Цзянсі) та Шаньдунського університету науки та технології (м. Циндао, провінція Шаньдун).

Студенти ІФФ відвідали завод феросплавів

2019.04.18-19 Студенти ІФФ відвідали Запорізький завод феросплавів

Група студентів другого-третього курсів ІФФ 18–19 квітня 2019 р. відвідала АТ "Запорізький завод феросплавів" (ЗФЗ). Поїздка відбулася за підтримки Української асоціації виробників феросплавів (УкрФА) та її виконавчого директора С.Кудрявцева.

Кафедра фізики металів формує нове покоління дослідників

Аспірантка Мар'яна Вережак біля коллайдера ESRF (European Synchrotron Radiation Facility) у м. Гренобль (Франція)

Уже кілька років поспіль до числа лідерів університетських підрозділів за результатами міжнародної діяльності входить кафедра фізики металів інженерно-фізичного факультету. Про це свідчать не лише показники її рейтингу, а й статистика.

Увічнення пам’яті Георгія Єфіменка

2019.01.29  відкрито меморіальну дошку Георгію Григоровичу Єфіменку

29 січня у фойє корпусу №9, де міститься ІФФ КПІ ім.Ігоря Сікорського, урочисто відкрито меморіальну дошку видатному вченому, організатору освіти і педагогу, колишньому співробітнику університету Георгію Єфіменку

Для запису інформації з надвисокою щільністю

І.Владимирський

Грант Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 р. призначено Ігорю Владимирському  – к.т.н., ст.

Пам'яті Юрія Никоновича Москаленка

Юрій Никонович Москаленко

Навесні 2018 р. пішов із життя Юрій Никонович Москаленко – вчений-металознавець, педагог.

Київські політехніки на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018»

2018.10.09 XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018»

У роботі XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018», яка 9 жовтня відкрилася у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті Києва, активну участь беруть і представники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Досвід профорієнтації на технічні спеціальності

Школярі на днях відкритих дверей в КПІ

Рік тому мій син пішов в 11-й, випускний, клас Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ". Щоб допомогти йому і його однокласникам зробити свідомий вибір майбутньої спеціальності та місця навчання, я вирішив ознайомити їх з технічними факультетами і кафедрами нашого університету.

Сторінки