ІФФ

Інженерно-фізичний факультет

Кампус КПІ. 9 корпус

Декан: член-кореспондент Національної академії наук України, професор Лобода Петро Іванович
Адреса: 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 35, навчальний корпус 9, кiмн. 216
Телефон для довiдок: 204-82-15, 204-91-54, 204-91-56
e-mail: iff@kpi.ua

КПІ та «Метінвест»: на старті співпраці

Розмова про початок широкої співпраці між КПІ ім. Ігоря Сікорського та найбільшою українською гірничо-металургійною компанією «Метінвест» відбулася 25 вересня під час зустрічі з керівництвом університету заступниці Виконавчого директора Федерації металургів України Олени Колеснікової та директора департаменту з навчання і розвитку персоналу цієї компанії Лариси Поліщук.

Зустріч керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна»

17 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася робоча зустріч керівництва університету з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна».

Нові документи про співпрацю з китайськими партнерами

2019.05.22 delegations of two institutions of the higher education from People's Republic of China

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали делегації двох закладів вищої освіти з Китайської Народної Республіки – Наньчанського університету (м. Наньчан, провінція Цзянсі) та Шаньдунського університету науки та технології (м. Циндао, провінція Шаньдун).

Студенти ІФФ відвідали завод феросплавів

2019.04.18-19 Студенти ІФФ відвідали Запорізький завод феросплавів

Група студентів другого-третього курсів ІФФ 18–19 квітня 2019 р. відвідала АТ "Запорізький завод феросплавів" (ЗФЗ). Поїздка відбулася за підтримки Української асоціації виробників феросплавів (УкрФА) та її виконавчого директора С.Кудрявцева.

Кафедра фізики металів формує нове покоління дослідників

Аспірантка Мар'яна Вережак біля коллайдера ESRF (European Synchrotron Radiation Facility) у м. Гренобль (Франція)

Уже кілька років поспіль до числа лідерів університетських підрозділів за результатами міжнародної діяльності входить кафедра фізики металів інженерно-фізичного факультету. Про це свідчать не лише показники її рейтингу, а й статистика.

Увічнення пам’яті Георгія Єфіменка

2019.01.29  відкрито меморіальну дошку Георгію Григоровичу Єфіменку

29 січня у фойє корпусу №9, де міститься ІФФ КПІ ім.Ігоря Сікорського, урочисто відкрито меморіальну дошку видатному вченому, організатору освіти і педагогу, колишньому співробітнику університету Георгію Єфіменку

Для запису інформації з надвисокою щільністю

І.Владимирський

Грант Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 р. призначено Ігорю Владимирському  – к.т.н., ст.

Пам'яті Юрія Никоновича Москаленка

Юрій Никонович Москаленко

Навесні 2018 р. пішов із життя Юрій Никонович Москаленко – вчений-металознавець, педагог.

Сторінки