Студентські ресурси

#КПІстіна

Кампус провідного технічного вузу України прикрасив справжній арт-об’єкт — стіна з малюнками, що символізують різні напрями освіти, діяльності та творчості Київського політеху.

Формула студент КПІ

Формула студент КПІ - проект студентів Київського політехнічного інституту, спрямований на популяризацію і розвиток інженерної творчості серед студентів.

Конкурс "Містер КПІ"

Конкурс "Містер КПІ" запроваджений з метою залучення студентів до активного громадського життя та популяризації НТУУ «КПІ». «Містер КПІ» – це не тільки конкурс для розумних, винахідливих і спортивних юнаків, але і організація активного та культурного дозвілля студентів.

Турклуб КПІ "Глобус"

Адреса: Спорткомлекс (24-й корпус) НТУУ "КПІ", вул. Польова, 38/1 (вул. Верхньоключова, 1/26), ауд. 402 або 204 - при вході в корпус наліво, 4 поверх

KPI Startup ntuu.kpi пт, 06/08/2012 - 19:27

Конкурси Антикібер та Sikorsky Challenge

IT-Спартакіада

IT-Спартакіада – це найгучніша подія навчального року, ідея якої – поєднати спорт і високі технології. Простіше – позмагатися у жбурлянні мишки та багато чому іншому! IT-Спартакіада – командне змагання. Команди нараховують п’ять гравців (та один чи два запасних).