Моя донька планує вступати до Вашого вишу одночано і на денну і на заочну форму навчання ( заповітна мрія). Чи практикується одночасне навчання на різних факультетах ( очна і заочна форма) з першого курсу? Порадьте, як доцільніше і краще поступати на заочну форму навчання на інший факультет з 1 чи 3 курсу? І як реагує керівництво вишу на відвідування студентом занять на денному відділенні на період складання екзаменаційної сесії на заочному відділенні? Чи не є це проблемою?

1. Так, можна подавати документи одночасно на денну і заочну форму навчання. І можна паралельно навчатися на різних факультетах/інститутах за згодою декана основного факультету (директора інституту), яку він дає на підставі рекомендації випускової кафедри з основної спеціальності.

2. Ні, одночасне навчання на різних факультетах з першого курсу не практикується.

3. Доцільніше вступати на паралельне навчання на 3 курсі, коли студенти вже мають можливість отримати вільне відвідування лекційних занять.

4. Студент має виконувати навчальний план у незалежності від інших видів діяльності.

Ми пропонуємо обов'язково відвідати День відкритих дверей або прийти в деканат факультету, на якому планує вчитися абітурієнт на денній формі навчання, і отримати докладну консультацію.