Проведена з 24 по 30 листопада 2014 року друга атестація осіннього семестру стала останнім масштабним контрольним заходом перед сесією, який охопив 15850 (без урахування ІСЗЗІ) студентів, що на 1,27 % (279 осіб) більше, ніж під час відповідного періоду минулого навчального року.

При цьому слід зазначити, що студенти зрозуміли власні помилки і почали навчатися значно старанніше.  Кількість студентів, які були атестовані з усіх дисциплін, порівняно з першою атестацією збільшилась на 3,27 % (231 особа). Кількість студентів, які були неатестовані з усіх дисциплін, порівняно з першою атестацією зменшилась на 3,19 %. Кількість студентів, які були неатестовані з 3-х і більше дисциплін, порівняно з першою атестацією зменшилась на 6,5 % (205 осіб).

Стабільною залишається частка студентів, неатестованих з усіх дисциплін, як і в минулому навчальному році вона становить 0,6 %. Кількість студентів, неатестованих з усіх дисциплін, по обох атестаціях складає 34 особи. Найбільша кількість таких студентів навчається на ІЕЕ, ФЕЛ – по 5 осіб, ММІ, ІХФ – по 4 особи, ЗФ – 3 особи. Традиційно найбільше неатестованих студентів з усіх дисциплін – на першому (20 осіб) та на другому (9 осіб) курсах. Найкращими факультетами за показниками неатестацій по обох атестаціях з трьох і більше дисциплін стали ВПІ та ІПСА, які мають найменше неатестованих студентів (8 і 6 осіб відповідно, або по 1 %). Найгіршими за чисельністю виявились – ФЕЛ (186 осіб), ФІОТ (110 осіб), ТЕФ (106 осіб), а у відсотковому відношенні – ФЕЛ (17,7 %), РТФ  (12,2 %), ФАКС (11 %), ІФФ (10,9 %). Слід зазначити, що у таких підрозділах, як ФАКС, ФММ, ПБФ, ФСП, ФЛ, ФТІ, ТЕФ, ІТС, ФБМІ відсутні студенти, неатестовані з усіх дисциплін.

Загальна кількість студентів, що неастестовані з трьох і більше дисциплін, за результатами обох атестацій дещо більша, ніж у минулому році, але це не означає, що успішність студентів знизилась. Надто складна суспільно-політична ситуація спричинила дещо неоднозначне ставлення студентів до навчальної дисципліни.

У цілому атестація пройшла успішно і дозволить викладачам об'єктивно оцінити студента при проведенні екзамену (заліку) з даної дисципліни.

Для більш докладного ознайомлення звіт розміщено на сайті ДНВР.

Департамент навчально-виховної роботи

Дата події